DIETA FIGURA
Catering dietetyczny – Słupsk

Dieta pudełkowa została stworzona dla osób dbających o prawidłowe żywienie, zgodne z najnowszą piramidą żywieniową. W Słupsku jest możliwość zamówienie takiego cateringu w bardzo prosty sposób, mailowo lub telefonicznie. Z uwagi na zróżnicowane jadłospisy, nadaje się niemal dla każdego.

Dla kogo dieta pudełkowa w Słupsku?

Pierwszą zaletą takiego rozwiązania jest zminimalizowanie czasu, jaki w innej sytuacji należałoby poświęcić na zakupy, a następnie przygotowanie posiłków. Nawet wykorzystując system zamrażania części potraw, ugotowanie pięciu dań na każdy dzień to pewne wyzwanie. Jeśli spędza się wiele godzin w ciągu dnia poza domem, oczywiście można też skorzystać z usług restauracji, w niewielu jednak tego typu biznesów, mamy wgląd w składniki i ich gramaturę. Zapracowanym ludziom własnoręczne wcielanie w życie zaleceń dietetyka nie sprawia przyjemności, a raczej dokłada kolejny punkt do "to-do list".

Dieta pudełkowa w Słupsku sprawdzi się też, jeśli nie lubimy marnować żywności. Gotując tylko dla siebie musimy zdawać sobie sprawę, że przy bilansowaniu produktów, a jednocześnie dbaniu o kaloryczność, część rzeczy, chcąc nie chcąc, może stracić świeżość. Podobnie, jeśli mimo tego, że dzielimy kuchnię z partnerem, jemy inne dania z uwagi na odmienne cele np. osoba chcąca pracować nad masą mięśniową nie może stołować się jak osoba na redukcji.

Wreszcie alergie pokarmowe: jest to małe przekleństwo naszych czasów. Sprawdzanie składu każdego półproduktu może być szczególnie nużące i jeśli zostanie niedopilnowanie może mieć przykre konsekwencje, dlatego zawsze lepiej, jeśli zrobi to specjalista.

I wreszcie, po catering dietetyczny w Słupsku może sięgnąć, każdy, kto najzwyczajniej nie lubi gotować, a chce poprawić swoją kondycję i jeść zdrowiej.

Catering dietetyczny w Słupsku w praktyce

Aby wyrazić chęć skorzystania z usługi, wystarczy wysłać wiadomość e-mail bądź skontaktować się telefonicznie. Możemy skonsultować się z dietetykiem, któremu przedstawimy swoje cele oraz poinformujemy go o alergiach i nietolerancjach pokarmowych. Dla diety ważna jest kaloryczność, którą również na podstawie wywiadu ustali specjalista. Do wyboru są różne rodzaje diet, mają jednak pewien wspólny rdzeń: bazowanie na pięciu posiłkach, zbilansowanie pod kątem makro- i mikroskładników, tworzenie w oparciu o rekomendacje WHO oraz normy Instytutu Żywności i Żywienia.

W związku z przygotowywaniem większej liczby posiłków z tych samych składników, produkty są zużywane na bieżąco, nie ma konieczności ich konserwacji, pochodzą od sprawdzonych i stałych dostawców. Obróbka produktów do diety pudełkowej w Słupsku następuje w kuchni z systemem HACCP i przy udziale doświadczonych kucharzy, dla których jakość i smak to podstawa.

Dieta pudełkowa dostarczana jest w Słupsku zawsze w godzinach porannych, do wybranego przez klienta miejsca – domu lub biura. Jedzenie zapakowane jest w atestowane pojemniki i przewożone dedykowanymi samochodami-chłodniami, co gwarantuje odpowiednie warunki termiczne. Zamawiając catering na dłużej, możemy liczyć na niższą cenę i specjalne promocje.

Dieta z dowozem do domu lub biura

Catering dietetyczny DietaFigura.pl możesz zamówić do domu lub biura. Wybrany przez ciebie rodzaj diety pudełkowej zostanie dostarczony w godzinach porannych, w wybrane przez ciebie miejsce. Adres dostawy możesz zawsze zmienić (z odpowiednim wyprzedzeniem).

Dietetyczne jedzenie otrzymasz przez cały tydzień.

Dieta pudełkowa na cały tydzień
Posiłki na niedzielę dostarczane są wraz z sobotnim cateringiem dietetycznym. Nie musisz martwić się o odpowiednio zbilansowane posiłki, planować zakupów – zrobimy to za ciebie.

Dieta pudełkowa dla każdego

DietaFigura.pl to różne rodzaje diety pudełkowej do wyboru – m.in. dieta slim, fleksi czy sport , a także detoks sokowy. Wspólnie z naszymi specjalistami wybierzesz dietetyczne jedzenie dopasowane do twoich potrzeb.

Nasze diety

Prezentujemy najbardziej popularną dietę:

Dieta SLIM

  • Śniadanie: Szakszuka z pomidorami i świeżą bazylią
  • Przekąska: Sernik na zimno z malinami
  • Obiad: Polędwiczki wieprzowe w sosie cytrynowo- kaparowym, puree ziemniaczane, surówka z marchewki
  • Podwieczorek: Sałatka z blanszowanej marchewki, czarnych oliwek i fety w sezamie
  • Kolacja: Placki z cukinii z sosem chili i jogurtowym
Rozkład makroskładników
Białko: 15%-20%
Węglowodany: 50%-60%
Tłuszcze: 25%-30%

 

Dieta z dowozem Słupsk
zamów teraz