DIETA FIGURA
Catering dietetyczny – Sławno

Dieta pudełkowa zyskała w ostatnich czasach wielu zwolenników, ponieważ jest to dobry sposób na wprowadzenie zbilansowanej diety dla każdego, a w szczególności dla osób zapracowanych, które nie mają zbyt wiele czasu na układanie menu i gotowanie. Dieta ta polega na otrzymywaniu od firmy cateringowej wybranej liczby posiłków na cały dzień i zawdzięcza swoją nazwę temu, że dostarczana żywność umieszczana jest w pudełkach. W mieście Sławno catering dietetyczny zyskuje coraz większą popularność. Dlaczego warto stosować dietę pudełkową?

Catering dietetyczny to różnorodne posiłki

Słowo „dieta” kojarzy się głównie z odchudzaniem, jednak przede wszystkim jest to sposób na zdrowe odżywianie. Nawiązując współpracę z firmą cateringową mamy do wyboru różne rodzaje diet, w tym także dietę na budowę masy mięśniowej czy odchudzającą. Jest to doskonałe rozwiązanie także dla tych, którym zależy na zdrowych i zróżnicowanych posiłkach. Podstawowa oferta diety pudełkowej w Sławnie zakłada dostarczenie pięciu posiłków dziennie - jest to liczba rekomendowana w celu utrzymania tempa metabolizmu na właściwym poziomie, a co za tym idzie - zachowaniu szczupłej sylwetki i odpowiedniego poziomu cukru we krwi. Posiłki przygotowywane są z najwyższej jakości produktów, zatem nie musimy obawiać się o ich świeżość. Są one dowożone do mieszkańców Sławna specjalnymi samochodami, w odpowiednich warunkach termicznych. Dania są przygotowane zgodnie z rekomendacjami Światowej Organizacji Zdrowia i wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia, a także odpowiednio zbilansowane pod kątem dostarczanych kalorii oraz mikro- i makroelementów.

Nie martw się czasem i ceną

Dietetyczne dania zapakowane są w atestowane pojemniki, które są dostosowane do podgrzewania w nich jedzenia w kuchence mikrofalowej. Nie ma więc potrzeby przekładania żywności do innego naczynia czy garnka w celu podgrzania. Dodatkowo, w ramach cateringu dietetycznego w Sławnie, codziennie otrzymujemy inne dania, co redukuje problem gotowania na kilka dni i jedzenia wciąż tego samego. Problemem nie jest także czas oczekiwania na pudełka - są one dostarczane codziennie o poranku. Wiele osób rezygnuje z cateringu dietetycznego, ponieważ wydaje im się zbyt drogi, jednak w rzeczywistości samodzielne gotowanie może okazać się w ostatecznym rozrachunku nawet droższe, niż jedzenie na dowóz. Tutaj częściej znaczy mniej - jeżeli zamówimy jedzenie na dłużej, zapłacimy mniej, niż zamawiając je tylko w poszczególne dni.

Dla kogo dieta pudełkowa w Sławnie?

Dieta z dostawą rozwiązuje problem przygotowywania posiłków dla siebie i innych dorosłych członków rodziny. Każdy z domowników ma inne upodobania kulinarne, ale też inne potrzeby żywieniowe. Trudno więc oferować wszystkim te same posiłki, a dzięki cateringowi dietetycznemu każdy otrzyma to, co lubi i czego potrzebuje. Nie musimy martwić się, że posiłki nie będą smakować, ponieważ przygotowywane są one przez najlepszych kucharzy, którzy doskonale potrafią trafić w kulinarne gusta. Catering dietetyczny w Sławnie to także świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych i takich, które nie lubią spędzać zbyt wiele czasu w kuchni, bądź zwyczajnie nie mają zdolności kulinarnych.

Dieta z dowozem do domu lub biura

Catering dietetyczny DietaFigura.pl możesz zamówić do domu lub biura. Wybrany przez ciebie rodzaj diety pudełkowej zostanie dostarczony w godzinach porannych, w wybrane przez ciebie miejsce. Adres dostawy możesz zawsze zmienić (z odpowiednim wyprzedzeniem).

Dietetyczne jedzenie otrzymasz przez cały tydzień.

Dieta pudełkowa na cały tydzień
Posiłki na niedzielę dostarczane są wraz z sobotnim cateringiem dietetycznym. Nie musisz martwić się o odpowiednio zbilansowane posiłki, planować zakupów – zrobimy to za ciebie.

Dieta pudełkowa dla każdego

DietaFigura.pl to różne rodzaje diety pudełkowej do wyboru – m.in. dieta slim, fleksi czy sport , a także detoks sokowy. Wspólnie z naszymi specjalistami wybierzesz dietetyczne jedzenie dopasowane do twoich potrzeb.

Nasze diety

Prezentujemy najbardziej popularną dietę:

Dieta SLIM

  • Śniadanie: Szakszuka z pomidorami i świeżą bazylią
  • Przekąska: Sernik na zimno z malinami
  • Obiad: Polędwiczki wieprzowe w sosie cytrynowo- kaparowym, puree ziemniaczane, surówka z marchewki
  • Podwieczorek: Sałatka z blanszowanej marchewki, czarnych oliwek i fety w sezamie
  • Kolacja: Placki z cukinii z sosem chili i jogurtowym
Rozkład makroskładników
Białko: 15%-20%
Węglowodany: 50%-60%
Tłuszcze: 25%-30%

 

Dieta z dowozem Sławno
zamów teraz