Opinie

Opinie naszych klientów

Utrata wagi to nie jedyna motywacja do korzystania z cateringu dietetycznego. O tym dlaczego dieta pudełkowa to dobre rozwiązanie dla każdego, co daje taka dieta i jakie są jej efekty, zapytaliśmy naszych klientów- osoby, które postanowiły przetestować takie podejście do odżywiania.

Nasze dania

Catering dietetyczny Dieta Figura bilansujemy w oparciu o aktualne normy i zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia oraz rekomendacje WHO. W naszej ofercie znajduje się 12 typów diet. Lista dań już dawno przekroczyła 1000 przetestowanych receptur. Stosujemy oryginalne, ciekawe przepisy, inspirowane kuchnią śródziemnomorską, polską, marokańską czy indyjską. Używamy produktów i surowców najwyższej jakości, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Nasze diety starannie bilansujemy. Dobieramy nie tylko kalorie, ale także 80 makro i mikroskładników odżywczych, wykorzystując przy tym produkty o niskim i średnim indeksie glikemicznym. Nasze posiłki oprócz tego, że są oryginalne, smaczne, skuteczne w odchudzaniu czy budowaniu masy mięśniowej są skuteczne w profilaktyce chorób cywilizacyjnych i dietozależnych.

Nasza kuchnia

Przygotowujemy posiłki we własnym Centrum Produkcyjnym z wdrożonym systemem HACCP. Już na starcie nasz zakład wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt gastronomiczny, nowoczesne technologie schładzania potraw zaraz po ich przygotowaniu. Nasze posiłki poddajemy badaniom przechowalniczym, dzięki czemu wiemy, jakie są ich terminy minimalnej trwałości. Jest to ważne, gdyż posiłki nie są poddawane żadnym metodom konserwowania żywności. Stosujemy wysokiej jakości pojemniki, bezpieczne w kontakcie z żywnością, przeznaczone do bezpośredniego podgrzewania w mikrofali. Zbudowaliśmy własną flotę samochodów-chłodni zapewniając dostawy w odpowiednich warunkach termicznych.

Wspieramy Sport

Przygotowywanie dietetycznych posiłków jest dla nas niezwykle satysfakcjonujące i motywujące, ale nie jest wszystkim na co nas stać. Lubimy wyzwania i rywalizację, dlatego zbudowaliśmy program wspierający olimpijczyków i sportowców. Dieta Figura dba o odpowiednio zbilansowaną dietę Mateusza Polskiego – brązowego medalisty mistrzostw Europy w boksie olimpijskim . Przy każdej nadarzającej się okazji angażujemy się wspierając różnego rodzaju akcje. Obejmujemy patronaty nad imprezami lokalnymi, w których biorą udział również osoby amatorsko uprawiające sport.