DIETA FIGURA
Catering dietetyczny – Miastko

Czy zapracowana osoba może zdrowo się odżywiać? Wiąże się z tym sporo wyzwań. Odpowiedzią na różne trudności jest dieta pudełkowa w Miastku, czyli możliwość zamówienia posiłków na każdy dzień. To rozwiązanie i dla zapracowanych, i dla tych, którzy nie mają wiedzy, by przygotować sobie wartościowe jedzenie. Catering dietetyczny na obszarze Miastka zainteresować może kogoś, kto chce schudnąć albo ma inne konkretne oczekiwania.

Na czym polega dieta pudełkowa?

Przygotowanie posiłków na każdy dzień wymaga dużej wiedzy dietetycznej. Potrzebny jest na to czas. Przyda się też kreatywność, by jedzenie było nie tylko smaczne, ale i różnorodne. Stąd więc często pojawia się myśl, że najlepiej, jakby ktoś przywiózł gotowe posiłki na cały dzień. I na tym właśnie polega dieta pudełkowa. Miastko to jedno z tych miast, gdzie każdego dnia może być dostarczone smaczne jedzenie. Posiłki na cały dzień przywożone są rano. Są one gotowe do spożycia, te do zjedzenia na ciepło wystarczy podgrzać.

Posiłki są przygotowane tak, by uwzględnić indywidualne potrzeby żywieniowe. Smaczna i zdrowa dieta pudełkowa w Miastku to propozycja dla każdego. Czy chce się schudnąć, czy zbudować masę mięśniową, czy ma się inne oczekiwania. Są osoby, które muszą wykluczać jakieś produkty albo zwracać uwagę na indeks glikemiczny. To także jest uwzględnianie w cateringu dietetycznym. W dobraniu konkretnej diety pomoże dietetyk. Posiłki są starannie zbilansowane. Otrzymuje się takie dietetyczne jedzenie, jakie jest dla nas najlepsze. Jest odpowiednia ilość białka, węglowodanów, kalorii, składników mineralnych.

Catering dietetyczny w Miastku

Zdrowe odżywianie wymaga tego, by jeść kilka razy dziennie. Dlatego nasi klienci otrzymują pięć posiłków na każdy dzień. Oszczędnym spodoba się możliwość zamówienia jedzenia na większą liczbę dni. Im dłuższy czas, na który zamówi się catering dietetyczny do Miastka, tym jest taniej. Wszystkie posiłki przygotowywane są z produktów najwyższej jakości, zamawianych jedynie u sprawdzonych dostawców. Do klienta posiłki przywożone są samochodem chłodnią. Dotrą więc świeże i w dobrym stanie do każdego, kto zamieszkuje Miastko, bez względu na panującą akurat pogodę.

Dlaczego jeszcze dietetyczne jedzenie z naszej firmy? Ponieważ przestrzegamy zaleceń i norm Instytutu Żywności i Żywienia oraz rekomendacji Światowej Organizacja Zdrowia. Stosujemy procedury systemu HACCP. Dla wygody klienta posiłki znajdują się w pojemnikach, które mogą być podgrzewane w kuchence mikrofalowej. Można wybierać między różnymi dietami i korzystać z promocyjnych cen. Zamówienia na dietę z dowozem składa się online albo telefonicznie, tak jak jest to dla nas najwygodniejsze.

Gotowe posiłki w pojemnikach to propozycja nie tylko dla zapracowanych. Korzystają z niej także osoby, które nie wiedzą, jak przygotować sobie odpowiednie jedzenie. Dieta pudełkowa w Miastku to opcja i dla kogoś, kto nie ma pomysłu na atrakcyjne posiłki. Jedzenie powinno być nie tylko dobrze zbilansowane, zdrowe, ale też smaczne i urozmaicone. Zachęcamy do skorzystania z takiej możliwości.

Dieta z dowozem do domu lub biura

Catering dietetyczny DietaFigura.pl możesz zamówić do domu lub biura. Wybrany przez ciebie rodzaj diety pudełkowej zostanie dostarczony w godzinach porannych, w wybrane przez ciebie miejsce. Adres dostawy możesz zawsze zmienić (z odpowiednim wyprzedzeniem).

Dietetyczne jedzenie otrzymasz przez cały tydzień.

Dieta pudełkowa na cały tydzień
Posiłki na niedzielę dostarczane są wraz z sobotnim cateringiem dietetycznym. Nie musisz martwić się o odpowiednio zbilansowane posiłki, planować zakupów – zrobimy to za ciebie.

Dieta pudełkowa dla każdego

DietaFigura.pl to różne rodzaje diety pudełkowej do wyboru – m.in. dieta slim, fleksi czy sport , a także detoks sokowy. Wspólnie z naszymi specjalistami wybierzesz dietetyczne jedzenie dopasowane do twoich potrzeb.

Nasze diety

Prezentujemy najbardziej popularną dietę:

Dieta SLIM

  • Śniadanie: Szakszuka z pomidorami i świeżą bazylią
  • Przekąska: Sernik na zimno z malinami
  • Obiad: Polędwiczki wieprzowe w sosie cytrynowo- kaparowym, puree ziemniaczane, surówka z marchewki
  • Podwieczorek: Sałatka z blanszowanej marchewki, czarnych oliwek i fety w sezamie
  • Kolacja: Placki z cukinii z sosem chili i jogurtowym
Rozkład makroskładników
Białko: 15%-20%
Węglowodany: 50%-60%
Tłuszcze: 25%-30%

 

Dieta z dowozem Miastko
zamów teraz