Pytania dotyczące diety pudełkowej

Linia

Jak zamówić dietę pudełkową?

Skorzystaj z naszego formularza, wybierz kaloryczność posiłków, zdecyduj przez ile dni chcesz mieć dostarczany catering dietetyczny. Wyślij formularz. Skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy przyjęcie zamówienia, podamy numer konta, na które wpłacisz pieniądze.

 

Jak opłacić catering dietetyczny?

Po zakończeniu konsultacji możesz dokonać płatności za catering dietetyczny na miejscu gotówką lub kartą. Możesz również dokonać płatności na konto lub skorzystać z szybkich płatności online.

 

Na jaki okres powinienem zamówić dietę pudełkową?

Minimalnym okresem zamówienia cateringu dietetycznego jest pięć dni od poniedziałku do piątku. Jednak najlepiej jest zamawiać dietę na miesiąc, zawsze otrzymasz dodatkowy bonus i masz gwarancję efektów w odchudzaniu.

 

O czym pamiętać przed wprowadzeniem diety pudełkowej?

Przed rozpoczęciem odchudzania oczyść organizm. Możesz stosować suplement diety Go Clean i ekstrakt Mody Jęczmień oraz suplementy wspomagające odchudzanie Go Slim i ekstrakt Bio Go Slim.

 

Jak stosować dietę pudełkową?

Zawsze spożywaj wszystkie posiłki: śniadanie, 2 śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Nie możesz pominąć żadnego z nich. Jedz posiłki co 3 godziny. Dzień zawsze rozpoczynaj od śniadania, bez względu na to, o której godzinie wstajesz zjedz je najpóźniej godzinę po wstaniu z łóżka. Pij wodę niegazowaną ok. 2 litrów dziennie, nie pij słodzonych napojów i soków owocowych oraz alkoholu , ogranicz kawę i herbatę. Nie podjadaj między posiłkami. Jeżeli przytrafił się grzeszek dietetyczny nie opuszczaj z tego powodu żadnego z posiłków. Regularność powinna być zachowana mimo wszystko. Jeżeli chcesz schudnąć zdrowo i pozbyć dodatkowych kilogramów, zwiększ aktywność fizyczną.

 

W jakich godzinach dostarczana jest dieta pudełkowa?

Wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz. Dostarczamy posiłki do 100 miejscowości na terenie całego Pomorza. Zadzwoń (tel. 500 011 326) do nas lub napisz e-mail (kontakt@dietafigura.pl), a odpowiemy Ci o której odbierzesz dietę pudełkową w swojej miejscowości.

 

Podjęłam/podjąłem decyzję, zamawiam dietę pudełkową i to od zaraz – jak szybko zrealizujecie moje zamówienie?

Cieszy nas Twoja determinacja, złóż zamówienie i dokonaj przelewu na nasze konto, pierwsza dostawa zostanie zrealizowana w najbliższy poniedziałek lub niedzielę wieczorem.

 

Jeżeli zamówię catering dietetyczny i będę musiał wyjechać poza miejsce zamieszkania?

Wystarczy, że zgłosisz nam ten fakt dwa dni wcześniej – wyślij w tym celu sma-a lub maila a dostawy zostaną przesunięte na czas Twojego powrotu.

 

Czy mogę zamówić dietę pudełkową o kaloryczności mniejszej niż 1200 kcal?

Nie, w odróżnieniu od innych firm nie stosujemy tego typu diet. Wiemy, że jest to rozwiązanie wyniszczające Twój organizm. Chcemy Ci pomóc, a nie zaszkodzić. Nasza dieta to zdrowe odchudzanie.

 

Czy mogę podarować dietę pudełkową w prezencie?

Dieta pudełkowa jako prezent to bardzo dobry pomysł, a więc oczywiście, że tak. Wystarczy, że podasz nam tę informację przy wysyłaniu zamówienia.

 

Czy można podgrzewać posiłki w mikrofalówce w pudełkach?

Tak, pudełka przystosowane są do podgrzewania. Pamiętaj jednak żeby zdjąć folię lub ją nakłuć.

 

Czy muszę czekać na dostawcę cateringu dietetycznego?

Nie musisz, nasi dostawcy indywidualnie ustalają miejsca dostaw, na przykład za ogrodzenie domku lub bezpośrednio pod drzwi mieszkania.

 

3 dni GRATIS!

Wybierz dowolny typ diety na 30 dni, a 3 dni otrzymasz GRATIS!