Jakie korzyści daje stosowanie diety pudełkowej opowie Magda Piórkowska- zamawia catering dietetyczny od  18 miesięcy.

 

Jakoś nigdy ze sportem i z dietą nie byłam za pan brat, ale któregoś dnia koleżanka namówiła mnie na zajęcia pole dance i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Ten sport bardzo mi się spodobał i tak od 5 lat trenuję.

Gotowanie w domu się nie sprawdza!

W międzyczasie, aby poprawić swoje możliwości na treningu i zadbać o sylwetkę próbowałam różnych diet, ale samodzielnie nie potrafiłam robić tego dobrze, nie miałam ani czasu, ani zbyt wielu chęci by zdrowo gotować. A jak już to robiłam to też nie okazywało się to skuteczne, ponieważ źle dobierałam produkty i  przygotowywałam zdecydowanie za duże porcje.

Ile na diecie pudełkowej można schudnąć?

Od kiedy korzystam z cateringu dietetycznego moja waga spadła o około 5- 7 kg i na tym poziomie staram się ja utrzymywać. Odkąd zamawiam jedzonko z DIETA FIGURA zauważyłam też znaczną poprawę samopoczucia i mam więcej energii. Jak ręką odjął zniknęły wzdęcia, dodatkowo poprawiła mi się cera, włosy i paznokcie.

Jakie korzyści daje zamawianie cateringu dietetycznego?

Jedzenie jest lekkostrawne i nie czuję się po nim ciężko. Ogromnym plusem jest to, że mam więcej czasu dla siebie, na dodatkowe treningi, dla rodziny i przyjaciół. Polecam każdemu kto chce zrzucić parę kilo, a nie wie jak się za to zabrać 🙂

Od 18 miesięcy jestem instruktorem i pracuję z 2 grupami.  Nigdy nie myślałam, że tak mnie to wciągnie. W moim życiu nastąpiły dwie zmiany : sport i dieta, słowem zmieniłam styl życia. Każdemu polecam.