Catering dietetyczny Koszalin

Catering Dietetyczny Dieta Figura jest dostarczany na terenie miasta Koszalin i okolic. Posiłki dostarczamy 6 razy w tygodniu w godzinach porannych lub w godzinach wieczornych wcześniejszego dnia. Oprócz miasta Koszalin dieta pudełkowa Dieta Figura dostarczana jest między innymi w miejscowościach: Sianów, Manowo, Biesiekierz, Nowe Bielice,  Stare Bielice, Niekłonice, Świeszyno, Konikowo, Kretomino, Bobolice i wielu innych.

Nie zwlekaj! Już dziś zamów catering dietetyczny Dieta Figura i przekonaj się, że dieta pudełkowa jest zdrowa i smaczna!

Cena dziennego zestawu Dieta Figura już od 48 zł

13 typów diet | 6 poziomów kaloryczności | 4 lub 5 posiłków dziennie

Sprawdź nasze diety


Zastanawiasz się który typ diety jest dla Ciebie odpowiedni? Zapytaj naszego dietetyka.

Dobry catering dietetyczny Koszalin – co nas wyróżnia?

Catering dietetyczny Dieta Figura to jedyna dieta pudełkowa w Polsce nagrodzona statuetką Luksusowa Marka Roku. Do przygotowania naszych smacznych i zdrowych posiłków używamy tylko świeżych produktów najwyższej jakości.

Zanim dieta pudełkowa trafi pod drzwi naszych Klientów pracujemy nad stworzeniem specjalistycznych diet oraz nad stworzeniem menu – nasi dietetycy i kucharze liczą kalorie, gotują, pieką i smakują je. Wszystko po to, aby mieć wiedzę o tym jakie dania docierają do naszych Klientów. Każdego dnia nasz dietetyk wnikliwie analizuje wszystkie składniki cateringu dietetycznego. Sprawdza, czy nasze diety pudełkowe mają właściwe proporcje składników makro, czyli białka, węglowodanów i tłuszczy, a także, czy zawierają komplet niezbędnych mikroelementów. Dzięki temu nasze diety są nie tylko smaczne, ale również właściwie zbilansowane, a nasi Klienci osiągają spektakularne efekty. Jeśli Twoim celem jest skuteczne odchudzanie – nasze diety skomponowane są w taki sposób, aby zawierały potrzebne składniki odżywcze nawet przy niewielkiej liczbie kalorii.

Wiemy, że nie jest Ci wszystko jedno, co będziesz jeść. Dlatego menu diety pudełkowej podajemy z wyprzedzeniem tygodniowym. Codziennie wraz z dostawą cateringu dietetycznego otrzymujesz rzetelną informację o kaloryczności dań, składzie, alergenach oraz ilości tłuszczy, węglowodanów i białka, o ich składnikach i wartości odżywczej diety pudełkowej. Dzięki temu wiesz, co zamawiasz i nie ryzykujesz, że w Twoim pudełku znajdą się potrawy, których akurat nie lubisz. Masz też pełną kontrolę nad dziennym zapotrzebowaniem energetycznym i spożyciem WTB.

Skuteczna dieta – jak wybrać  dietę pudełkową?

Zastanawiasz się, jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Pomożemy Ci! Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszym dietetykiem jest dostępny pod nr 500 011 326. Do rozmowy musisz się przygotować i podać kilka informacji : wiek, wzrost, waga, obwód pasa, obwód bioder.  Jeśli Twoim celem jest skuteczne odchudzanie, zaproponujemy Ci dietę pudełkową, dzięki której zrzucisz zbędne kilogramy. W tym przypadku najlepsza będzie Dieta Slim o obniżonej kaloryczności, która występuje również w kilku wersjach: No Gluten i No Lactose, No Meat, No Fish, Vege. Dla osób aktywnych fizycznie, które chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej i zbudować masę mięśniową mamy do wyboru dietę Fit i Sport. Jeśli chcesz przeprowadzić oczyszczanie i regenerację organizmu zaproponujemy Ci program Time to Detox – to skuteczna  dieta sokowa – program oparty na sokach warzywno-owocowych. Jako jedyni w Polsce posiadamy specjalistyczny program dietetyczny GO! Slim – dieta dla kobiet w okresie menopauzy, który łagodzi jej objawy, likwiduje obrzęki, usprawnia metabolizm, reguluje ciśnienie krwi i poziom cukru, obniża poziom trójglicerydów i dodatkowo skutecznie kontroluje wagę oraz redukuję masę ciała.

Tagi: dieta pudełkowa Koszalin, catering dietetyczny koszalin

3 dni GRATIS!

Wybierz dowolny typ diety na 30 dni, a 3 dni otrzymasz GRATIS!