Wybierz swój DETOX:

MILD

To idealny detox dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z oczyszczaniem i jeszcze nie przyzwyczaiły organizmu do wytrawnych zielonych soków, bądź po prostu preferują ich słodszy i łagodniejszy smak. W programie tym przeważają soki z rozmaitych owoców z dodatkiem warzyw. Ich receptury skomponowaliśmy tak, aby razem z kompleksem witamin i minerałów zapewnić długotrwałe uczucie sytości.

MEDIUM

Ten program dedykujemy wszystkim , którzy zdążyli już pokochać charakter detoksu sokowego, prowadzą na co dzień zdrowy i aktywny tryb życia, a zbilansowane odżywianie nie jest im obce. Ten wariant charakteryzuje idealna równowaga pomiędzy słodyczą owoców, a wytrawnym smakiem surowych warzyw. Jego silnie oczyszczające właściwi odczuwalnie wpłyną na Wasze samopoczucie, kondycję fizyczną i psychiczną, dodadzą Wam blasku i energii, a ciało i umysł znajdą się w harmonii.

STRONG

To wariant dla osób wymagających, które są już doświadczone w detoksie, lubią wyzwania i chcą uzyskać maksymalne efekty! W tym programie przeważają wytrawne zielone soki o działaniu silnie detoksykacyjnym oraz o najwyższych wartościach odżywczych. Dzienna dawka sześciu soków naładuje Cię dobrym samopoczuciem, wzmocni Twój układ odpornościowy, wyczyści organizm z toksyn i zaleje go solidną dawką chlorofilu, witamin i minerałów. STRONG_3 szybko przywróci Cię do szczytu formy i podtrzyma ten stan na długo!

3 dni GRATIS!

Wybierz dowolny typ diety na 30 dni, a 3 dni otrzymasz GRATIS!