DIETA FIGURA
Catering dietetyczny – Darłowo

Gotowanie to wyzwanie, które zajmuje dużo czasu i jeszcze więcej planowania. Bywa również stresujące, gdy obawiamy się o jakość przygotowywanych po raz pierwszy potraw. Dieta pudełkowa w Darłowie jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają możliwości, aby spędzać w kuchni połowy dnia lub które szukają skutecznych sposobów na zdrowe i zbilansowane jedzenie. Catering dietetyczny w Darłowie dostosowany jest do osób o różnych potrzebach żywieniowych, dlatego dietę dla siebie znajdą zarówno ci, którzy chcą zrzucić trochę kilogramów, osoby pragnące zbudować masę mięśniową, jak i ci wszyscy, który chcą się po prostu zdrowo, bezpiecznie i smacznie odżywiać.

Różne rodzaje diet

Większość diet o charakterze redukcyjnym (odchudzającym) zakłada rezygnację z całkiem pokaźnego katalogu produktów spożywczych. Podobnie działają też diety na masę. Codzienne menu osób pragnących schudnąć albo zbudować mięśnie nie musi być wcale uboższe od ich dotychczasowego jadłospisu. Dobrze dobrana pudełkowa dieta z dowozem może zawierać praktycznie każdy produkt spożywczy, a jej tajemnicą jest jedynie jego ilość. Dlatego w ofercie firmy cateringowej specjalizującej się w tego typu usługach, nie powinno zabraknąć różnych rodzajów diet podzielonych nie tylko ze względu na ich przeznaczenie, poziom kaloryczności, ale również stosowane w nich produkty żywnościowe. Dieta nie powinna być dla organizmu obciążeniem, ale sposobem na zmianę trybu żywienia.

Dieta pudełkowa na cały dzień

Dietetycy są zgodni co do tego, że spożywanie w ciągu dnia pięciu posiłków jest o wiele bardziej optymalnym rozwiązaniem dla organizmu, niż inny sposób odżywiania. Przede wszystkim dlatego, że umożliwia to zapanowanie nad głodem i chęcią do podjadania. Dietetyczne jedzenie na dowóz powinno więc obejmować właśnie pięć posiłków, z czego trzy stanowią główny trzon kaloryczności, a dwa pozostałe są uzupełnieniem codziennego zapotrzebowania energetycznego. Oczywiście liczbę posiłków można modyfikować ze względu na indywidualne zapotrzebowanie organizmu lub konieczność dostosowania ich do swojego zdrowia np. z powodu zażywanych leków. W diecie z dowozem liczy się odpowiedni bilans kaloryczny przygotowywanych potraw, które stworzone są ze składników o odpowiednim indeksie glikemicznym, a przy tym są wyjątkowo sycące.

Dlaczego dieta pudełkowa?

Dbając o swoje zdrowie, kondycję i trzymając wagę warto skorzystać z opcji, jaką daje catering dietetyczny w Darłowie. Funkcjonalność tego rozwiązania zaczyna się już na etapie zamówień, które można złożyć za pośrednictwem strony internetowej albo telefonicznie, dopytując od razu o niewyjaśnione kwestie. Osoby, które nie są w stanie same określić, jakiej diety szukają i potrzebują, mogą skorzystać też z profesjonalnej pomocy dietetyka. Dodatkowo to oczywista wygoda: posiłki dostarczane są z samego rana i w odpowiednio przystosowanych pojemnikach z atestem, pozwalających na bezpieczne podgrzanie. Nie ma ryzyka, że będzie się chodziło głodnym i szukało najbliższego automatu z niezdrowymi przekąskami. Każda z potraw przygotowywana jest na bazie wielu różnorodnych przepisów pochodzących z różnych stron świata, ale i w zgodzie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Instytutu Żywności i Żywienia.

Catering dietetyczny to opcja dla każdego

Dieta pudełkowa w Darłowie może wydawać się usługą dość drogą, ale w rzeczywistości koszt w przeliczeniu na jeden posiłek nie przekracza kilkunastu złotych. Dodatkowo, im więcej się zamawia posiłków, tym niższa cena jednostkowa za każdy z nich, co pozwala nie tylko znacznie zaoszczędzić, ale i cieszyć się możliwością zdrowego odżywiania znacznie dłużej.

Dieta z dowozem do domu lub biura

Catering dietetyczny DietaFigura.pl możesz zamówić do domu lub biura. Wybrany przez ciebie rodzaj diety pudełkowej zostanie dostarczony w godzinach porannych, w wybrane przez ciebie miejsce. Adres dostawy możesz zawsze zmienić (z odpowiednim wyprzedzeniem).

Dietetyczne jedzenie otrzymasz przez cały tydzień.

Dieta pudełkowa na cały tydzień
Posiłki na niedzielę dostarczane są wraz z sobotnim cateringiem dietetycznym. Nie musisz martwić się o odpowiednio zbilansowane posiłki, planować zakupów – zrobimy to za ciebie.

Dieta pudełkowa dla każdego

DietaFigura.pl to różne rodzaje diety pudełkowej do wyboru – m.in. dieta slim, fleksi czy sport , a także detoks sokowy. Wspólnie z naszymi specjalistami wybierzesz dietetyczne jedzenie dopasowane do twoich potrzeb.

Nasze diety

Prezentujemy najbardziej popularną dietę:

Dieta SLIM

  • Śniadanie: Szakszuka z pomidorami i świeżą bazylią
  • Przekąska: Sernik na zimno z malinami
  • Obiad: Polędwiczki wieprzowe w sosie cytrynowo- kaparowym, puree ziemniaczane, surówka z marchewki
  • Podwieczorek: Sałatka z blanszowanej marchewki, czarnych oliwek i fety w sezamie
  • Kolacja: Placki z cukinii z sosem chili i jogurtowym
Rozkład makroskładników
Białko: 15%-20%
Węglowodany: 50%-60%
Tłuszcze: 25%-30%

 

Dieta z dowozem Darłowo
zamów teraz