DIETA FIGURA
Catering dietetyczny – Białogard

Dieta pudełkowa w Białogardzie stanowi nowoczesne rozwiązanie, pozwalające w prosty sposób zadbać o wprowadzenie do swojego życia zdrowych nawyków żywieniowych. Jej idea opiera się na tworzeniu pięciu odpowiednio zbilansowanych posiłków, które pokrywają dobowe zapotrzebowanie organizmu na kalorie, składniki odżywcze, witaminy i minerały. Catering dietetyczny w Białogardzie to doskonała opcja dla osób pracujących i uczących się, które pragną:

  • w naturalny i bezpieczny sposób zrzucić zbędne kilogramy,
  • ograniczyć podjadanie niezdrowych przekąsek,
  • zadbać o dobry stan zdrowia i lepsze samopoczucie,
  • oszczędzić czas i pieniądze potrzebne do samodzielnego komponowania zróżnicowanej diety.

Dieta z dowozem będzie idealnym rozwiązaniem także dla tych, którzy pomimo chęci zmiany dotychczasowego jadłospisu na lepszy, nie posiadają odpowiedniej do tego celu wiedzy i umiejętności. Wybór pomiędzy dietami różnego rodzaju (m.in. slim, wege czy sport) pozwala w łatwy sposób spełnić oczekiwania i sprostać potrzebom każdego organizmu.

Dieta pudełkowa Białogard - dlaczego warto?

Dietetyczne jedzenie rozbite na pięć odpowiednio zbilansowanych posiłków, to najlepszy sposób na zadbanie o prawidłową pracę układu pokarmowego i całego organizmu. Potrawy przygotowywane są ze świeżych składników, skomponowanych z zachowaniem właściwej kaloryczności, zawartości składników odżywczych oraz witamin i minerałów. Osoba, która decyduje się na catering dietetyczny w Białogardzie może zapomnieć o głodzeniu się czy chęci podjadania. Jednocześnie, stopniowo traci na wadze, poprawia stan swojego zdrowia i polepsza swoje samopoczucie. Dieta pudełkowa w Białogardzie pozwala oszczędzić czas, jaki należy poświęcić na zakupy, wyszukiwanie przepisów i samodzielne gotowanie. Jest także bardziej ekonomiczna, gdyż pozwala uniknąć zakupów spożywczych w sklepach. Poza tym, potrawy, które są dostarczane klientowi każdego dnia, wyróżnia nie tylko różnorodność czy świeżość, ale również doskonały smak i aromat.

Dieta z dowozem w Białogardzie

Nasza oferta cateringu dietetycznego w Białogardzie obejmuje kompleksową opiekę nad klientem - od doboru diety po konsultacji z wykwalifikowanym dietetykiem, poprzez przygotowanie posiłków, aż po ich profesjonalną dostawę. Jadłospisy są bardzo różnorodne, komponowane w oparciu o rekomendacje Światowej Organizacji Zdrowia oraz o normy i zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia. Pozyskiwane do ich przygotowania produkty spożywcze są świeże i pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Nasze diety są zdrowe, skuteczne w działaniu i przede wszystkim bardzo smaczne. Posiłki pakujemy w odpowiednie do podgrzewania w kuchence mikrofalowej pojemniki, dzięki czemu klient może błyskawicznie nadać im pożądanej temperatury. Naszym atutem są także promocyjne ceny, szczególnie korzystne dla tych, którzy zamawiają diety na dłuższej. Z oferty cateringu dietetycznego w Białogardzie nasi klienci mogą skorzystać poprzez złożenie zamówienia online lub przez telefon.

Dieta z dowozem do domu lub biura

Catering dietetyczny DietaFigura.pl możesz zamówić do domu lub biura. Wybrany przez ciebie rodzaj diety pudełkowej zostanie dostarczony w godzinach porannych, w wybrane przez ciebie miejsce. Adres dostawy możesz zawsze zmienić (z odpowiednim wyprzedzeniem).

Dietetyczne jedzenie otrzymasz przez cały tydzień.

Dieta pudełkowa na cały tydzień
Posiłki na niedzielę dostarczane są wraz z sobotnim cateringiem dietetycznym. Nie musisz martwić się o odpowiednio zbilansowane posiłki, planować zakupów – zrobimy to za ciebie.

Dieta pudełkowa dla każdego

DietaFigura.pl to różne rodzaje diety pudełkowej do wyboru – m.in. dieta slim, fleksi czy sport , a także detoks sokowy. Wspólnie z naszymi specjalistami wybierzesz dietetyczne jedzenie dopasowane do twoich potrzeb.

Nasze diety

Prezentujemy najbardziej popularną dietę:

Dieta SLIM

  • Śniadanie: Szakszuka z pomidorami i świeżą bazylią
  • Przekąska: Sernik na zimno z malinami
  • Obiad: Polędwiczki wieprzowe w sosie cytrynowo- kaparowym, puree ziemniaczane, surówka z marchewki
  • Podwieczorek: Sałatka z blanszowanej marchewki, czarnych oliwek i fety w sezamie
  • Kolacja: Placki z cukinii z sosem chili i jogurtowym
Rozkład makroskładników
Białko: 15%-20%
Węglowodany: 50%-60%
Tłuszcze: 25%-30%

 

Dieta z dowozem Białogard
zamów teraz